Thermal ***Hotel Victoria, 4200 Hajdúszoboszló, Debreceni útfél 6., (zakwaterowanie 2-150 osób, od 6800HUF +IFA osoba/doba), basen rekreacyjny, łaźnia termalna, plac zabaw, WiFi, parking, restauracja, wellness

Dane obiektu

Typ: Hotel

Cena: 6800-17.000HUF +IFA

Ulica: Debreceni útfél 6.

Miejscowość: 4200 Hajdúszoboszló

Opis obiektu

 

Thermal ***Hotel Victoria usytuowany w niedalekiej odległości od centrum uzdrowiska Hajduszoboszlo jak również od głównego wejścia na teren kąpieliska Hungarospa z jak dobrze znanymi termami i basenami rekreacyjnymi.

Hotel dysponuje 72 pokojami z łazienkami i balkonami /wyposażenie dodatkowe: telefon, mini bar, sejf, TV/. Ogólnodostępne łącze WiFi, 24h recepcja, parking, basen zewnętrzny /270m2, dostępny od maja do października/, basen termalny wewnętrzny /temp. 32 i 36C, dostępne 06:00-18:00/, centrum reumatologiczne oferujące liczne zabiegi i masaże, sauna fińska, sala fitness, salon fryzjerski i kosmetyczny, plac zabaw dla dzieci, opieka nad dziećmi /do ustalenia/, aktywne programy dla dzieci, pokój zabaw, sala konferencyjna /100 osób/ i wiele innych udogodnień. Rozwiązania w sam raz dla rodzin z dziećmi czy gości indywidualnych.

Restauracja hotelowa serwuje zarówno potrawy tradycyjnej kuchni węgierskiej jak i międzynarodowej /możliwość zamówienia konkretnych diet w zależności od potrzeb indywidualnych gości/. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacja z wyselekcjonowanego menu czy a la carte /serwowana w godzinach 18:00-20:00/. Ucztowanie na restauracyjnym tarasie czy w parku hotelowym /grill, bogracz, piknik, party naleśnikowe/.

Ceny:
6800-17.000HUF +IFA/osoba dorosła/doba
*ceny zależą od terminu pobytu, liczebności grupy, wybranego pakietu
*IFA opłata klimatyczna 450HUF osoba dorosła/doba
*parkin bezpłatny na terenie obiektu

 

Galeria obiektu

 

Wybrane obiekty:

 

Aby zobaczyć pełną listę przejdź do rezerwacji

Wyślij zapytanie